Notifications
Clear all

Online kasin

1 Posts
1 Users
0 Likes
31 Views
LeslieWest
Posts: 1
Topic starter
(@lesliewest)
New Member
Joined: 1 month ago

Kolumbie zintenzivňuje zásah proti provozovatelům nelegálních hazardních her

Kolumbijský regulační orgán pro hazardní hry Coljuegos oznámil dokončení zátahů proti nelegálním hazardním hrám v departementech Risaralda a Quindío.

 

Regulátor zabavil 159 zařízení, která považoval za nelegální hazardní hry, včetně čtyř modulů pro sportovní sázení, 55 elektronických hracích automatů a 100 křesel pro bingo.

 

Coljuegos ve spolupráci s kolumbijskou národní policií provedl v obchodních zařízeních zátahy a pachatelům uložil pokutu ve výši 4,8 milionu kolumbijských dolarů (1 000 liber/ 1 200 dolarů/ 1 150 dolarů).

 

Hazardní hry v Kolumbii jsou pod státní kontrolou a soukromé společnosti je mohou provozovat pouze na základě zvláštního povolení vlády. Podle kolumbijské ústavy musí být příjmy z těchto činností použity na sociální účely.

 

Colhuegos uvedl, že zabavené stroje představují 2,65 miliardy korun, které nebudou použity na tyto dobré účely.

Kolumbie legalizovala některé formy online kasin v říjnu 2016 prostřednictvím zákona o elektronických hrách. V roce 2021 pak rozšířila odvětví o online bingo, okamžité hry a digitální stírací losy, což byl přímý důsledek škod, které odvětví vznikly po pandemii Covid-19. article on nejlepsiceskacasina

Related Resources:

Ceská legální online kasina

Kasin o skutečné peníze

Bonusů pro hraní kasinových her

Automatů o reálné peníze

 

Reply

 

Main Menu